Úklid škol

Obstaráme pro Vás a Vaše děti i úklid základních škol a mateřských škol. Během prázdnin zvládneme generální úklidy školních prostor tak, aby se děti mohly vracet do čistých a bezpečných tříd, tělocvičen a jídelen. Naše úklidová firma v Brně se postará nejen o úklid, ale i o odvoz odpadů a desinfekci prostor.

Pravidelně můžeme také umývat okna, žaluzie a školní schodiště, provádět generální údržbu toalet, šaten a umýváren. Domluvte se s námi na pravidelných termínech, vyjdeme vstříc Vašim požadavkům. Také po případné rekonstrukci jsme schopni zajistit úklid veškerých prostor školy i případných přístaveb, jako jsou tělocvičny, hřiště, nebo dílny. Jídelna i kuchyně se stanou díky naší péči vzorem čistoty a dodržování hygienických předpisů bude pro všechny samozřejmostí.  Také veškeré koberce, sedačky a čalouněné židle zvládneme pečlivou údržbou udržet ve skvělém stavu.

Kontaktujte nás

Pokud hledáte vhodné pomocníky pro údržbu škol, obraťte se s důvěrou na naši úklidovou firmu. Naši zaměstnanci zajistí čisté a zdravé prostředí pro každého. Pro svoji práci používají pouze kvalitní a značkové čisticí prostředky a pomůcky.