Postavební úklidy

Dokončili jste právě rekonstrukci bytu, domu nebo chaty a nemáte už energii na to, abyste po stavbě uklidili? Nevadí. Od toho tu jsme my. Čerstvě dokončenou stavbu uklidíme za vás, a to za velmi výhodných podmínek.

Přijímáme zakázky jakéhokoliv rozsahu

Ať potřebujete uklidit malou chatu, nebo několikapatrové sídlo firmy, vyjdeme vám vstříc. Náročnosti úklidu přizpůsobíme velikost nasazeného týmu. Vstříc vám vyjdeme, i když na úklid spěcháte. Používáme profesionální úklidové stroje i prostředky, díky kterým dokážeme úklid provést maximálně efektivně a rychle. Naše týmy vždy pracují pod dohledem mistrů s mnohaletými zkušenostmi, o kvalitu se nemusíte bát. Pokud bychom přece jen nějakou škodu způsobili, jsme proti ní pojištěni.

Úklid prachu i z nesnadno dostupných míst

Díky mnohaletým zkušenostem víme, co vše obnáší postavební úklid a pozornost věnujeme i detailům. Precizně vyčistíme koberce, stavební prach neodstraníme jen z podlahy, ale z celého interiéru. Vypínače, kliky, lišty, okenní rámy – to vše jsou místa, kde prach po ledabylém úklidu zůstává. Garantujeme, že po našem odchodu bude vše dokonale čisté. Speciální pozornost věnujeme podlahám, po hrubém strojním čištění je vždy domyjeme ručně, tak aby byl výsledek perfektní. Naše úklidové služby můžete využít při menších rekonstrukcích i při generálních opravách. Ať jde o byt, rodinný dům, chatu nebo kanceláře, Vaši nemovitost perfektně připravíme i na kolaudaci.

Poradíme si i se špatně odstranitelnými zbytky stavebních hmot

Zbytky nátěrů, lepidla nebo malty pomocí profesionálních čisticích prostředků a pečlivé ruční práce odstraníme bez jakýchkoliv stop. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme vždy zvolit ten nejúčinnější a zároveň nejšetrnější prostředek, tak abychom dosáhli dokonalého výsledku.

Kontaktujte nás - cenová nabídka zdarma

Kontaktovat nás můžete nezávazně. Rádi vám zpracujeme předběžnou a nezávaznou cenovou nabídku na postavební úklid, kterou vám rádi do detailu vysvětlíme. Stačí vyplnit kontaktní formulář, zavolat nebo třeba i napsat email. Tak jak je to pro vás nejkomfortnější.